TRAZANO Terra T

TRAZANO Terra T
Producent:
Kod produktu: TRAZANO Terra T
Dedykowana OŚ: Naczepowa
Uniwersalna
Rodzaj: Autobusowa
Budowlana
Kontrukcja: radialne

Prezentujemy oponę ciężarową produkowaną przez koncern Trazano w wymiarze 385/65 R22.5. Trazano 385/65R22.5 TERRA T45, jej szerokość wynosi 385 mm. montujemy ją na felgę 22.5 cal. Oglądany produkt jest oponą ciężarową.

Na ogumieniu ciężarowym 385/65R22.5 TERRA T45 160K można poruszać się z maksymalną dopuszczalną prędkością do 110 km/h. Przekraczanie prędkości oznaczonej indeksem K jest niezalecane. Dopuszczalna ładowność opony na pojedyńcze koło wynosi 4500 kg.

Klasa przyczepności w/w opony została zaklasyfikowana jako D, opory toczenia dla danej opony etykieta EU określa klasą C. Emitowany przez oponę marki Trazano hałas to 72 dB, określony jako średni w trzystopniowej skali.

Podsumowanie 0.00 zł
powiadom

Belgijska firma Trazano produkuje opony do pojazdów dostawczych i ciężarowych, które przyciągają coraz to większą liczbę klientów stosunkiem jakości wykonania do ceny. Chińskiej produkcji opony charakteryzują się niebudzącymi obaw właściwościami jezdnymi takimi jak komfort, przyczepność i stabilność zwiększając ogólne bezpieczeństwo jazdy. Gama modeli produkowanych przez Trazano zapewniają zarówno bezpieczną jak i efektywną jazdę w różnorodnych warunkach drogowych i pogodowych.

Nic dziwnego więc, że wyżej przedstawione atuty przyciągają ciągle rosnącą liczbę fanów, którzy nie powstrzymują się od wystawienia pozytywnych opinii.

Nie dodano żadnych ocen produktu. Bądź pierwszy!
Dodaj ocenę produktu
* - pola wymagane