Kontakt z ekspertem 8-17 rolnicze / przemysłowe
Kontakt z ekspertem 8-17 ciężarowe

BRIDGESTONE R168

BRIDGESTONE R168
Producent:
Kod produktu: BRIDGESTONE R168
Dedykowana OŚ: Naczepowa
Rodzaj: Regionalna
Kontrukcja: radialne

Uniwersalne | Opona do naczep

Trailer

Wysoce wytrzymała opona na osie naczep/ przyczep.

Bardzo odporna na nierównomierne zużycie.

Wytrzymały karkas zapewniający możliwość wielokrotnego bieżnikowania.

 

Efektywność paliwowa: C

Przyczepność na mokrej nawierzchni: B-C

Głośność: 69-74 dB

Podsumowanie 0.00 zł
powiadom

Bridgestone Corporation – największy producent wyrobów gumowych i opon na świecie. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1931 roku przez Shōjirō Ishibashiego w mieście Kurume w Japonii.

Nazwa Bridgestone pochodzi z dosłownego tłumaczenia z języka japońskiego na angielski nazwiska założyciela, a następnie przestawienia i połączenia wyrazów. Nazwisko Ishibashi oznacza stone bridge (kamienny most) co po przestawieniu i połączeniu daje nazwę przedsiębiorstwa. Bridgestone jest największym producentem opon na świecie. Zajmuje trzecie miejsce wśród przedsiębiorstw na rynku Ameryki Północnej, przegrywając tylko z pozostałą pierwszą dwójką z „Wielkiej Trójcy” producentów ogumienia, tj.: Michelin oraz Goodyear Tire and Rubber Company. Marki opon produkowane przez koncern Bridgestone: Bridgestone, Firestone, Dayton, Saetta, Seiberling, Road King, Gillette, Peerless, FireStop.

Nie dodano żadnych ocen produktu. Bądź pierwszy!
Dodaj ocenę produktu
2021-12-23

PACZKA NA ŚWIĘTA W OPMAX 2021

Świąteczna paczka gadżetów w OPMAX. W tym roku przygotowaliśmy dla naszych Klientów mały prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Co trzeba zrobić, aby zgarnąć paczkę? Zamów dowolne opony przez naszą stronę WWW.OPMAX.PL o wartości minimum 200,00 zł brutto w dniach 24-26 grudnia i otrzymaj prezent na Święta
Czytaj więcej
* - pola wymagane